Ірина Шейк і Каньє Уест разом відзначили день народження репера у Франції

Ірина Шейк і Каньє Уест разом відзначили день народження репера у Франції

Коли два тижні тому вперше заговорили про можливий роман 35-річної російської моделі Ірини Шейк і 44-річного американського репера Каньє Уеста, в ці чутки, здається, мало хто повірив.

Однак, як то кажуть, немає диму без вогню – схоже, ці домисли були безпідставні. Днями пару зняли разом на відпочинку на півдні Франції, куди вони прилетіли провести невелику відпустку і відсвяткувати день народження Уеста, який він відзначав вчора.

Каньє і Ірина прогулювалися по території розкішного готелю в Провансі, де вони зупинилися. Як вдалося з’ясувати західним репортерам, до Франції пара прилетіла в неділю і провела там чотири дні.

Шейк і Уест знайомі багато років. Модель навіть знімалася в кліпі репера на пісню Power 10 років тому і брала участь в показі бренду його одягу Yeezy. Однак джерела повідомили виданню People, що їх дійсно пов’язують не лише професійні, а й романтичні стосунки. За їх словами, ініціатором роману став Каньє.

Він став домагатися її кілька тижнів тому. Він дуже наполегливий хлопець. Вони проводили час разом в Нью-Йорку, перш ніж полетіти до Франції, щоб відсвяткувати його день народження, – сказав інсайдер.

Поділитись