В Україні кіберполіція припинила діяльність декількох онлайн-кінотеатрів

В Україні кіберполіція припинила діяльність декількох онлайн-кінотеатрів

Кіберполіція припинила незаконну діяльність п’яти онлайн-кінотеатрів. Основою прибутків вказаних вебресурсів була розміщена реклама. У столиці та на Черкащині правоохоронці провели обшуки та вилучили речові докази. Про це повідомили у Департаменті кіберполіції Національної поліції України.

“У Києві кіберполіція викрила мешканця столиці, 1982 року народження, у створенні чотирьох онлайн-кінотеатрів та порушенні авторських та суміжних прав правовласників аудіовізуальних творів. Його діяльність була орієнтована на користувачів з України, Росії, Білорусії та Молдови.Крім цього, на Черкащині кіберполіція припинила незаконну діяльність місцевого мешканця, 1988 року народження, який створив та адміністрував онлайн-кінотеатр. Фігурант надавав доступ користувачам до бібліотеки художніх, анімаційних фільмів та серіалів без відповідних дозвільних документів правовласників”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прибуток фігуранти отримували від розміщеної на вебресурсах реклами. Оплата за рекламу надходила на електронні гаманці забороненої на території України платіжної системи.

Правоохоронці провели обушки. За результатами вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, флеш-накопичувачі, жорсткі диски, банківські картки та інші речові докази.

За вказаними фактами розслідуються кримінальні провадження за ч. 3 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

 

Поділитись