Оля Полякова розповіла про особисте життя доньки

Оля Полякова розповіла про особисте життя доньки

Популярна українська співачка Оля Полякова розповіла, як вчила старшу доньку Машу цілуватися.

Так, знаменитість зіграла в “Правду або дія” з Потапом на своїй сторінці в Instagram. Зі свого боку, репер поцікавився про особисте життя доньки артистки. Полякова поділилася, що Марія зустрічається з хлопцем, а вона допомагає їй корисними порадами, наприклад, про техніку поцілунків.

– Так, у неї є хлопець, і вони вже “лупляться в ясна”. А що, я повинна їй говорити не роби цього? Вона все одно зробить! Вона мені показала, як це робить, а я дала їй пораду трішки розслабляти губи, а то трішки стиснуті. Все інше я їй розповім, показувати не буду. Але взагалі у нас з Машею дуже близькі стосунки, і я б дуже хотіла все про неї знати. І тому я так з нею спілкуюся, що вона прислухається до моєї думки. Поки ні про які близькі стосунки у неї поки мова не йде, вона ще маленька, але хлопець уже є, пише tsn.ua.

Зі свого боку, Потап зазначив, що таке спілкування з донькою характеризує Олю, як чудову маму. Також Полякова відповіла, що готова віддати Марію заміж лише після 30 років.

– Навіщо виходити заміж в 20? У тебе стільки ще може бути на шляху кохання, різних чоловіків. Це круто! А чи не ось це ось – давай дітей робити! Навіщо? Минулого століття ми вмирали під час пологів, і зуби вже вивалювалися в 40 років. Сьогодні все по-іншому! Люди закінчують вуз, починають працювати, в 30-35 змінюють все, тому що тільки в 35 людина розуміє, чого він хоче, куди йому йти. А до цього ще дитинство. Так навіщо ж лізти в серйозні дорослі стосунки, поки ти сам дитина?

Поділитись