Оля Полякова вразила розповіддю про стосунки з донькою

Оля Полякова вразила розповіддю про стосунки з донькою

Популярна українська виконавиця Оля Полякова зізналася, що під час виховання старшої доньки Маші вдавалася до рукоприкладства.

Співачка каже, що з народженням другої дитини перестала це робити, пише wona.com.ua.

Оля Полякова під час карантину регулярно проводить прямі ефіри в інстаграмі, де спілкується із зірковими гостями за допомогою гри “Правда чи дія”. В одному з випусків вона розповіла, що раніше била свою доньку Машу, проте завдяки характеру молодшої доньки Аліси перестала це робити.

– Я непослідовна мати, каюсь. Тому Аліса у мене така балувана. З Машею працювали маніпуляція, шантаж, рукоприкладство. Їй можна було дати по голові і вона приходила до тями. Машу я колись била, більше не б’ю, – поділилася артистка.

Зірка каже, що коли народилася Аліса, якій зараз 9 років, то з нею методи, які Полякова використовувала під час виховання Маші взагалі не працювали. Її не можна було вдарити, бо в такому випадку вона б пішла з дому назавжди. Якщо 15-річна Маша завжди пробачала свою маму, то її сестра ніколи б цього не зробила.

– Я зрозуміла, що якщо можу не бити одну, то можу не бити і другу. Більше ніколи не б’ю дітей. Ввважаю, що діти подаровані нам, щоб вчити нас бути матерями, – зізналася Оля.

Поділитись