У Svitlo Concert відмовилися проводити концерт Green Grey на День незалежності

Організатори не знали про скандал навколо групи через позицію з приводу мовного закону.

У культурному агентстві Svitlo Concert відмовилися проводити в День незалежності концерт Green Grey на даху ЦУМу Києва. Організатори пояснили, що дали згоду на концерт, коли не знали про скандал навколо групи. Про це заявили в Фейсбуці Svitlo Concert.

«Коли команда Svitlo Concert погоджувала з представниками групи цей захід, то, на жаль, не володіла повною інформацією про ситуацію, що склалася навколо групи за останні кілька місяців. Отримавши ваші коментарі та запити, побачивши відео з висловлюваннями соліста Муріка, ми прийняли рішення не проводити захід на одній з локацій, яку ми орендуємо», — сказано в повідомленні.

27 липня в Green Grey заявили, що їх групу виключили з програми концерту до 30-річчя Незалежності на НСК «Олімпійський». Музиканти хотіли виконати пісню російською мовою ( «Під дощем») і впевнені, що причина в цьому.

В Офісі президента відповіли, що причина не в російськомовній пісні. Всьому виною реакція Муріка на Закон про мову. 30 липня усастнік групи  Мурік заявив , що висловлював неповагу до мовного закону, а не до української мови. Він пояснив, що імітував блювотний рефлекс, висловлюючись про закон, оскільки у рокерів є своя мова тіла. 4 серпня музиканти заявили, що в День незалежності дадуть концерт на даху ЦУМу Києва. Артисти пообіцяли презентувати новий альбом «Сірник» і зіграти хіти різних років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,