У пандемію дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта перестала бути хлопчиком

У пандемію дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта перестала бути хлопчиком

Коли в однієї з найкрасивіших голлівудських пар Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, яких у період їхнього шлюбу називали «бранджеліна», народилася їхня перша дитина, фанати знали – вона буде гарною.

На світ з’явилася дівчинка, що її назвали Шайло. Всі просто розчулювалися їй і передчували, якою ж гарною вона стане, коли виросте.

Але час минав, а милої дівчинки в рожевих сукнях і рюшах і з бантиками на голові, ніхто не бачив: Шайло носила виключно хлопчачі штани, об’ємні светри та мішкуваті футболки. У три роки батьки підстригли її «під хлопчика», а у п’ять років на запитання – як тебе звуть? – Шайло відповіла: “Джон”.

Анджеліна Джолі спочатку нічого не коментувала, але потім підтвердила загальні побоювання, заявивши, що Шайло вирішила стати хлопчиком.

Шанувальники стали критикували акторку-мати за те, що вона дозволяє дочці грати у небезпечні ігри зі зміною статі.

До речі, однією з причин розлучення сімейної пари якраз і стало непорозуміння щодо виховання Шайло. Бред Пітт був проти того, щоб його дочка перетворилася на невідомо кого.

Коли Шайло виповнилося 13 років, то пішли чутки, що вона почала приймати гормональні препарати, щоб пережити пубертатний період. Дівчина соромилася своїх грудей, ховала їх за об’ємними жакетами і толстовками.

Але у 2020 році Шайло різко змінила свій спосіб життя. Після карантину та режиму самоізоляції вона записалася до студії балету та почала займатися танцями. І вперше вийшла з матір’ю та сестрами на червону килимову доріжку.

На прем’єрі фільму «Вічні» Шайло постала в елегантному та ніжному образі: вона одягла сукню на бретельках бежевого кольору та світлі балетки, а своє довге волосся стягло в пучок, оголивши красиву тонку шию. По фото видно, що дівочий образ дається їй важко, але вона добре справляється.

У повсякденному житті Шайло теж відбулися зміни: вона відмовилася від чоловічих штанів та тренувальних штанів, змінивши їх на красиві жіночі шорти та джинси.

І нехай все це дається їй насилу (на фото видно, що Шайло соромиться свого високого зросту і тому часто сутулиться), але всі впевнені, що бути дівчиною їй набагато більше личить.

Поділитись