У кінопрокат виходить документальна стрічка «20 днів у Маріуполі»

У кінопрокат виходить документальна стрічка «20 днів у Маріуполі»

Сьогодні в український кінопрокат виходить документальна стрічка Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі». 

Фільм розповідає про початок повномасштабної війни – бомбардування житлових будинків та пологового будинку, постійні обстріли та як звичайні маріупольчани реагували на це. 

Це дебютна документальна робота українського воєнного кореспондента, фотографа, відеографа та письменника Мстислава Чернова. Також до створення картини були залучені фотограф Євген Малолєтка та продюсерка й журналістка Василіса Степаненко. 

Вони прибули в Маріуполь за декілька годин до початку російського повномасштабного вторгнення і вирішили залишитись на декілька днів там, щоб фіксувати все, що відбувається. Вони є єдиними представниками ЗМІ, які могли передавати новини вже з оточеного окупантами міста. Завдяки такій титанічній роботі весь світ зміг побачити злочини, які вчинили росіяни на території України, зокрема у місті Маріуполь.

«Члени команди Associated Press навіть досі самі не уявляють, наскількі важливу роботу для Маріуполя та всієї України вони зробили. Пишаюсь знайомством з цими людьми. Це вам не «Юрик». Думаю, тепер кожен зможе наглядно порівняти і зробити висновок», – прокоментував вихід нового фільму у своєму телеграмі радник міського голови м. Маріуполь Петро Андрющенко.

Поділитись