Тіни Кароль знялася у фотосесії в американському каньйоні Антилопи

Тіни Кароль знялася у фотосесії в американському каньйоні Антилопи

Нова фотосесія співачки ексклюзивно вийшла в журналі Viva, зйомки якої пройшли в мальовничому каньйоні Антилопи в Арізоні.

На знімках співачка демонструє бездоганну форму: мабуть, кожен шанувальник артистки погодиться з тим, що зараз вона неймовірно гарна. У білому і червоному сукнях, що підкреслюють ідеальну фігуру, Тіна позувала в одній з найкрасивіших місць планети. Автором фото стала Аліна Симоненко.

Крім того, в інтерв’ю журналу Тіна Кароль докладніше розповіла про гала-концерти “Різдвяна історія з Тіною Кароль”, робота над якими йде повним ходом: “Цей проект про наші традиції, про диво українського Різдва – напіврелігійний, напівфольклорний, напівестрадний жанр, який за кордоном в Christmas-дні дуже популярний. У нас такі проекти ніхто не робив. І я вірю: “поки живі традиції – жива країна”. Моя мета – нагадати українцям про Різдво, про те, з чого складається наш фольклор: гадання, щедрівки, колядки, вуличні співи, вертеп, танці, кутя, 12 пісних страв. У ньому поєднані культура, релігія, традиції для майбутніх поколінь. Як потрібно загадувати свої мрії на Різдво, щоб вони збулися”.

Поділитись