Наталія Могилевська зізналась у коханні

Наталія Могилевська зізналась у коханні

Одинадцятий ефір вибухових «Танців з зірками» був сповненим сюрпризів. Так, на паркет повернулася легендарна пара проекту – Наталія Могилевська та Влад Яма.

Хореограф пригадав їхні перші спільні миті на шоу. Натомість Могилевська вирішила не зосереджуватися на минулому, а впевнено поглянути у майбутнє.

Після виступу з Ямою співачка презентувала нову пісню «Покохала». Романтична композиція одразу припала до душі усім присутнім. Аж ось виявилось, ще є у яскравої прем’єри один романтичний секрет.

Могилевська зізналась, що «Покохала» – ні що інше, як подарунок коханому. На написання зворушливих слів зірку надихнули почуття, які зовсім нещодавно спалахнули в її душі.

Наталія не уточнила, хто саме став її коханим, однак пригадала зворушливі слова, які почула від чоловіка своєї мрії: Нічого не бійся і не переживай. Тому що найголовніше вже сталося – ми зустрілись.

Тож шанувальники співачки завмерли в очікуванні. Можливо вже зовсім скоро артистка розсекретить ім’я загадкового коханого, пише 1plus1.ua.

Поділитись