Співачка Адель розкрила секрет, як їй вдалося схуднути на 45 кілограмів

Співачка Адель розкрила секрет, як їй вдалося схуднути на 45 кілограмів

Співачка поспілкувалася з шанувальниками і розповіла про своє схуднення.

Під час січневого відпочинку на Карибських островах Адель і Гаррі Стайлз приєдналися до компанії студентів, які вечеряли в пляжному ресторані. Природно, молодь була приємно шокована, коли до них раптово підійшла знаменитість. Вони мило поспілкувалися, залишивши у хлопців незабутні враження, якими ті поділилися зі ЗМІ.

Правда, спочатку співачку навіть не впізнали – настільки вона змінилася! У бесіді з шанувальниками Адель зізналася, на скільки кілограмів їй вдалося схуднути.

“Вона сказала, що втратила приблизно 45 кіло і що шалено задоволена. Вона здавалася такою щасливою і виглядала приголомшливо. Схоже, що вона стала набагато впевненішою в собі”, – розповіли співрозмовники Адель.

У вересні 2019 року Адель змінила спосіб життя: сіла на дієту і зайнялася спортом з персональним тренером Джо Віксом, який розробив для неї програму з елементами пілатесу. Спорт спортом, однак головний фактор неймовірного схуднення Адель – це все-таки система харчування. Артистка виключила з раціону заборонені продукти і строго дотримується свого плану.

Поділитись