Селена Гомес написала нову пісню

Селена Гомес написала нову пісню

Американська співачка Селена Гомес що тільки не робить, щоб привернути увагу чоловіків. 27-річна знаменитість вже прямо сказала, що хоче знайти нове кохання, вона навіть описала свого потенційного обранця та сказала, як можна підкорити її серце, але цього виявилося замало.

Як розказали колеги виконавиці Джулія Майклс та Джастін Трантер, Гомес справді сумує за міцним чоловічим плечем та навіть написала з цього приводу пісню “I Want A Boyfriend” (“Я хочу бойфренда”).

Джулія, яка вже багато років допомагає Селені з записом музичних композицій, розказала, що цей незвичайний трек артистка написала після розставання з Джастіном Бібером.

За словами жінки, тоді співачка відчувала себе сильною та щасливою, але не могла позбутися відчуття, що їй потрібен хлопець.

– Саме в цей момент з’явився трек “I Want A Boyfriend”. Ця пісня так і не побачила світ, але колега Гомес поділилася її змістом. Сингл присвячений тонкій межі між потребою та бажанням. Так, дівчина хоче мати хлопця, але їй це не потрібно. З нею все добре, і оточуючі мають це розуміти, – пояснила Майклс, пише lux.fm.

Поділитись