Син Вігго Мортенсена переконав його відмовитися від ролі Росомахи в «Людях Ікс»

Син Вігго Мортенсена переконав його відмовитися від ролі Росомахи в «Людях Ікс»

Фільм «Люди Ікс» та його персонаж Росомаха могли бути зовсім іншими.

Нещодавно Вігго Мортенсен зізнався, що відмовився зображати на екрані знаменитого героя коміксів. У новому епізоді подкасту Happy Sad Confused актор розповів, що прийшов на зустріч з режисером фільму зі своїм сином, і той підкріпив його рішення відмовитися від ролі Росомахи.

«Мене спочатку турбувало, що треба буде грати одного і того ж персонажа в нескінченній кількості фільмів. Я нервував, тому взяв з собою Генрі як супровідника і талісмана удачі», – поділився Вігго. Його син – великий шанувальник коміксів, і він був не в захваті від того, яким Росомаху представили в кіно. Генрі заявив, що образ героя з коміксів сильно спотворений.

«Я дав Генрі прочитати сценарій, і він сказав: “Все неправильно, все не так. Росомаха не такий”. Це зачепило режисера, і весь залишок нашої зустрічі він намагався пояснити моєму синові, чому дозволив собі вільності щодо способу Росомахи. Коли ми пішли, Генрі запитав, чи можуть творці фільму змінити сценарій, і я сказав, що навряд чи. Але я і так вже зрозумів, що не погоджуся, тому що не хотів грати Росомаху роками. Але потім, через пару років, я почав зніматися у “Володарі кілець”, так що хто знає … »

Поділитись