Син Єлизавети II після скандалу позбудеться будинку в Швейцарії

Син Єлизавети II після скандалу позбудеться будинку в Швейцарії

Він втратить будинку на гірськолижному курорті Вербьє, так як не зміг повністю розплатитися за нього з попередньою власницею.

Британський принц Ендрю – другий син королеви Єлизавети II – і його колишня дружина Сара Фергюсон виставили на продаж шале в Швейцарії, придбане сім років тому, пише imag.one. В цілому вони заборгували 6,7 мільйона фунтів стерлінгів. Жінка подала на принца і його колишню дружину в суд, щоб стягнути всю суму.

Вартість шале – 18,3 мільйона фунтів. У ньому сім спалень, басейн, сауна. За такою ж ціною будинок був придбаний принцом Ендрю. Близький до нього джерело розповіло Daily Mail, що об’єкт, ймовірно, доведеться продати зі знижкою, але для принца це неважливо – він хоче швидше розплатитися з колишньою власницею.

Другий син Єлизавети II оскандалився через тісні зв’язки з мільйонером-педофілом Джеффрі Епштейном. У листопаді 2019 року він був змушений скласти свої монарші обов’язки. Епштейн звинувачувався в створенні кримінальної мережі, яка дозволяла йому сексуально експлуатувати десятки неповнолітніх дівчат і знущатися над ними. Принц заявив, що його минулі контакти з Епштейном заважають в роботі сім’ї і благодійних організацій.

Поділитись