Шуфутинського не пустять в Україну із концертами

Українські прикордонники володіють інформацією про незаконне відвідування російським співаком Михайлом Шуфутинським Криму та діятимуть згідно з нормами законодавства у разі його спроби в’їзду в Україну.

Про це повідомив прес-секретар держприкордонслужби Андрій Демченко. На сайтах продажу квитків на концерти з’явилася афіша про запланований виступ співака у Києві 8 березня 2022 року.

«Щодня державна прикордонна служба продовжує роботу щодо осіб, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території. Інформацію ми збираємо як із відкритих джерел, так і всіма наявними способами. Якщо говорити про українців, то це адміністративна відповідальність, а щодо іноземців – це ще й заборона на в’їзд на Україну. У разі появи таких людей на кордоні, у тому числі з використанням випереджувальної інформації, що вони могли незаконно перебувати в Криму, проводиться додаткова перевірка, внаслідок якої може бути заборонено в’їзд на Україну, якщо буде підтверджено факти», — цитує Демченка видання «Українська правда».

За його словами, щодо Шуфутинського у відкритих джерелах «достатньо інформації про його незаконне відвідування тимчасово окупованої Росією території».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...