«Простояв на колінах хвилин 20»: Джордж Клуні розповів про пропозицію руки і серця Амаль

Голлівудський актор і продюсер Джордж Клуні в бесіді з журналістами CBS на передачу Sunday Morning розповів комічну історію про те, як він зробив пропозицію своїй дружині Амаль Клуні кілька років тому.

Виявилося, ні він, ні майбутня наречена навіть не думали поєднувати себе узами шлюбу. За словами Клуні, на самому початку відносин, а одружилися вони через рік після знайомства, вони навіть не планували одруження. І коли актор став на коліно і зробив Амаль пропозицію, вона була шокована настільки, що йому довелося простояти в такій позі більше 20 хвилин.

«Я запитав її абсолютно несподівано, їй знадобилося багато часу, щоб сказати»так». Я був на колінах близько 20 хвилин, я нарешті сказав: «Послухай, я вивихнув стегно», — сміючись, зізнається актор.

Після цього у пари народилося двоє дітей, яких подружжя Клуні не планувало. І ця новина стала несподіванкою вже для Джорджа, який не міг повірити, що його дружина чекає двох дітей, які ще й виявилися двійнятами.

Однак актор зізнається, що дуже вдячний за ці рішення і за подарунки долі. За його словами, шлюб і батьківство поміняли в його житті практично все.

«Це був перший раз, коли все, що Амаль робила, і все в ній було нескінченно важливіше, ніж що-небудь про мене», — розповідає знаменитість.

Джордж Клуні і Амаль Аламуддін оголосили про заручини в квітні 2014 року, а зіграли весілля 27 вересня того ж року в Венеції. Через три роки у них народилися двійнята Елла і Александр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,