Принц Вільям вручить сьогодні власну премію за успіхи в боротьбі з екологічними проблемами

Британський принц Вільям вперше вручить сьогодні власну премію за успіхи в боротьбі з екологічними проблемами.

Церемонія пройде в лондонському культурно-освітньому центрі Олександра-палас. Цього вечора туди повинні будуть з’їхатися і деякі члени королівської сім’ї, і фіналісти премії Earthshot Prize, і багато інших.

Всього нагород п’ять. По мільйону фунтів стерлінгів отримають люди або організації, які досягли успіхів в одній наступних областей: очищення повітря, відновлення океанів, переробка відходів, відновлення клімату, а також захист і відновлення природи. Нагороди можуть взяти представники з різних країн.

Серед них, наприклад, фахівці з Багамських островів, які створили технологію по вирощуванню коралів для пожвавлення знищених екосистем або розробник першого в Китаї популярного додатка для відстеження рівня забруднення повітря. Також нагородити можуть і республіку Коста-Ріку за успішну реалізацію програми щодо захисту і відновлення лісів.
Переможців оголошуватимуть знаменитості, на зразок актриси Емми Уотсон або футболіста Мохаммеда Салаха. Крім цього, очікуються виступи музичних виконавців, таких як Ед Ширан або група Coldplay.

Принц Вільям заснував цю премію спільно з автором безлічі фільмів і телепередач про дику природу сером Девідом Аттенборо. Вручати нагороди будуть щорічно до 2030-го року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,