Пісня з критикою Бориса Джонсона вийшла в лідери британських чартів

У Великобританії в лідери різдвяних чартів вийшла пісня з критикою прем’єр-міністра країни Бориса Джонсона, що містить в собі нецензурну лексику.

Про це 21 грудня повідомив портал Louder. Пісня з нецензурною назвою групи The Kunts на даний момент займає в країні друге місце за кількістю завантажень в iTunes і Amazon.

Лідером різдвяних чартів є композиція Do not Stop Me Eatin від LadBaby. Однак пісня про Джонсона може її потіснити і стати різдвяним номером один у Великобританії.

Відзначається, що звання синглу номер один на Різдво особливе. Серед переможців минулих років виявлялися пісні The Beatles, Pink Floyd, Rage Against The Machine.

14 грудня міністр охорони здоров’я Великобританії Метт Хенкок повідомив, що в країні виявили новий, мутований варіант коронавируса. На той момент було відзначено близько 1 тис. Заражень новим штамом на півдні країни.

Як розповів прем’єр-міністр країни Борис Джонсон, виявлений на півдні Великобританії новий штам коронавируса SARS-CoV-2 більш заразний. За словами політика, початкові ознаки поширення нового варіанту вірусу вказують на те, що він на 70% більше заразний, ніж початковий штам.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,