Перед смертю Тіна Тернер боролася з раком кишечника та перенесла пересадку нирки

Перед смертю Тіна Тернер боролася з раком кишечника та перенесла пересадку нирки

Американська “королева рок-н-ролу”, співачка Тіна Тернер, померла 24 травня у віці 83 років. Вона перенесла кілька серйозних захворювань, зокрема рак кишечника. Про це пише журнал People.

Тернер часто і відверто розповідала про своє здоров’я. Наприклад, у 2013 році вона перенесла інсульт, в результаті якого їй довелося заново вчитися ходити. 2016 року співачці діагностували рак кишечника. Тернер зізналася, що лікувалася гомеопатією. Вибране лікування призвело до пошкодження нирок та ниркової недостатності. Ервін Бах, музичний продюсер та чоловік співачки, став донором для пересадки нирки.

— Наслідки мого невігластва виявилися питанням життя та смерті, — цитує видання мемуари Тернер.

У момент самобичування, чоловік Тернер ніколи не дорікав їй за помилку. Натомість він завжди підтримував її і намагався допомогти подолати хворобу, пише People.

Зірка світового рівня Тіна Тернер значилася в десятці найкращих танцюристів світу, а журнал Rolling Stone назвав її однією з найбільших співачок сучасності. Представник артистки розповів Sky News, що вона пішла з життя у місті Кюснахт поблизу Цюріха після тривалої хвороби.

Поділитись