Рита Ора розкрила нові подробиці таємного весілля з Тайкою Вайтіті

Рита Ора розкрила нові подробиці таємного весілля з Тайкою Вайтіті

Співачка Рита Ора та режисер Тайка Вайтіті стали чоловіком та дружиною на початку цього року.

Весь цей час подружжя неохоче давало коментарі на цю тему, підтверджуючи лише факт одруження. Але журналістами британського Glamour все ж таки вдалося розговорити поп-зірку. У новому інтерв’ю Ора розповіла, що весілля вони спланували лише за три дні. А пропозиція руки і серця від Вайтіті взагалі була номінальною.

Якщо чесно, він не мав можливості стати на одне коліно. Отже, все це було більше схоже на: «Я хочу одружитися з тобою». Давай просто зробимо це, – розповіла Ріта.

Деяким жінкам подобається відчувати особливу увагу цього дня. А все різні. Щодо мене, то через мою роботу до мене прикуто багато уваги, тому цей момент я хотіла зберегти в таємниці. Бо це моє життя, а не робота.

Рита розповіла, що на організацію церемонії пішло «два-три» дні. А на складання списку гостей — ще менше. До нього увійшли тільки найближчі люди.

Його діти (у Тайки є дві дочки від попереднього шлюбу) були там, і я дуже хотіла, щоб вони були частиною нашого дня. Я не хотіла виходити заміж без своїх падчериць. Отже, ми просто вигадали і зробили це. І це було чудово, – згадує вона. — Моя сестра була там, що дивно для мене. Це було схоже на сон. Мої батьки теж були присутні – по Zoom.

Поділитись