Мессі потрапив у новий скандал

Мессі потрапив у новий скандал

Зірковий нападник «Парі Сен-Жермен» Ліонель Мессі опинився у центрі нового скандалу.

Претензії до зірки виникли не у вболівальників, а у захисників довкілля.

Мессі має приватний літак — звичайну практику для людей зі зоряним статусом і достатком. Але кількість рейсів викликала критику з боку компанії Lavion de Bernard. Вона підраховує кількість польотів, які знаменитості здійснюють на приватних джетах, щоб визначити рівень впливу на планету.

За даними компанії, літак Мессі в період з 1 червня по 31 серпня здійснив 52 рейси. Загальна сума польотів за три літні місяці становила 368 годин. За цей час літак Лео викинув у повітря 1502 тонни вуглекислого газу. В організації пояснили, що ця кількість еквівалентна тому, що середньостатистичний француз викидає у повітря за 150 років.

“Мессі – дуже багата людина, яка руйнує планету”, – таку оцінку від компанії Attac отримав футболіст.

Протягом останніх місяців Мессі злітав у своє рідне місто Росаріо, відвідав Барселону, Сан-Паулу, Тенеріфе, Валенсію та Майамі. Цікаво, що у лютому 2021 року Лео здав літак в оренду президенту Аргентини Альберто Фернандес. Той здійснив офіційну поїздку до Мексики, а Мессі збагатився на $160 тис. А на початку серпня 2022 року літаком гравця «ПСЖ» скористався Луїс Суарес. Колишній одноклубник Мессі по “Барселоні” злітав у Монтевідео на підписання контракту з “Насьоналем”.

Мессі придбав літак у 2018 році, зараз його вартість становить $15 млн. Джет обладнаний кухнею та двома ванними кімнатами. У літаку 16 сидінь, які можна трансформувати у вісім спальних місць. На хвості красується цифра “10” – номер, під яким футболіст грав за “Барселону”. На сходи бортового трапу нанесено імена Мессі, його дружини та трьох дітей.

До речі, британська компанія Yard підрахувала, що найбільше шкідливих речовин в атмосферу викидає літак американської співачки Тейлор Свіфт. У період з 1 січня по 19 липня він здійснив 170 польотів та викинув 8293 тонни вуглекислого газу. Це приблизно в тисячу разів більше за річний показник середньостатистичної людини. Представник співачки заявив, що літак часто здають в оренду іншим особам, а облік більшості цих рейсів ведеться неправильно.

Поділитись