Меган Фокс та Machine Gun Kelly звернулися до психолога, щоб врятувати стосунки

Меган Фокс та Machine Gun Kelly звернулися до психолога, щоб врятувати стосунки

Американська актриса Меган Фокс та її наречений Machine Gun Kelly, які розлучилися на початку цього місяця, вирішили спробувати врятувати стосунки.

Про це повідомляє Page Six.

Джерело з оточення пари розповіло журналістам видання, що актриса та репер щодня спілкуються з психотерапевтом для пар через Zoom.

“Меган вважає, що вони повинні спробувати терапію, перш ніж приймати будь-які остаточні рішення”, – поділився інсайдер.

У день усіх закоханих 36-річна Меган Фокс та 32-річний Колсон Бейкер (Machine Gun Kelly) потрапили до об’єктивів папараці, коли вони виходили від сімейного психолога.

«Вони розлучилися, але Меган дивиться, в якому стані вони перебувають. Вона хоче подивитися, що вони можуть урятувати. І Колсон справді хоче помиритися», — прокоментував ситуацію інсайдер.

Меган Фокс та Machine Gun Kelly запідозрили у розлуці після «Греммі» — у соцмережах завірусилося відео, на якому пара з’ясовує стосунки. Потім актриса стерла зі своєї сторінки всі спільні фото з музикантом, підписалася на його заклятих ворогів на кшталт Емінема і опублікувала пост із цитатою з пісні Бейонсе «Pray You Catch Me», в якій та заспівала про зраду Jay-Z: «Ти можеш відчути нечесність на смак. Вона всюди твоє дихання».

Поділитись