Дівчина Роберта Паттінсона розповіла про його особливості

Дівчина Роберта Паттінсона розповіла про його особливості

Дівчина актора Роберта Паттінсона модель та актриса Сьюкі Уотерхаус розповіла, що у домашній обстановці він може носити маску.

В інтерв’ю виданню The Times вона зізналася, що він нервує через можливе стеження за ним. За словами 31-річної моделі, йому складно залишатися собою навіть у ті моменти, коли вони знаходяться наодинці. Через популярність на нього іноді накочує манія переслідування.

«Це частина його роботи – носити маску. Але він вважає, що папараці переслідують його, навіть якщо ми на дивані. Він має такий менталітет», – сказала дівчина.

Також Уотерхаус поділилася, що хотіла б, щоб її обранець допомагав їй у акторській кар’єрі. Іноді вона просить допомогти їй із прослуховуваннями. Актриса зізналася, що вона шокована, що їхні стосунки тривають так довго – Роман Сьюкі та Роберта розпочався у 2018 році.

Пара живе у Лондоні і намагається вести не публічний спосіб життя. Нещодавно вони придбали будинок площею 253 квадратні метри на Голлівудських пагорбах, який коштував їм більш ніж $5,3 млн.

Поділитись