Меган Маркл розповіла про переживання королівської сім’ї через колір шкіри її дитини

У деяких членів королівської сім’ї Великобританії були побоювання через колір шкіри ще не народженої на той момент сина принца Гаррі і Меган Маркл.

Про це дружина британського принца розповіла 7 березня в інтерв’ю телеканалу CBS.

За її словами, серед деяких з них були «побоювання і розмови про те, наскільки темною може бути його (сина Арчі) шкіра, коли він народиться». Вона не стала називати їх імена, щоб не завдати їм «серйозної шкоди», і додала, що про це їй розповів чоловік Гаррі. Принц також не став розкривати деталі тих розмов.

«Я ніколи не розповім про цю розмову … Тоді це було дивно. Я був трохи шокований», — сказав він.

Маркл розповіла, що була засмучена рішенням королівської родини не вшановувати їх первістка титулу принца. Чому ставлення до її сина відрізнялося від ставлення до інших дітей королівської сім’ї, вона не розуміє.

У січні минулого року герцог і герцогиня Сассекські заявили про бажання відмовитися від обов’язків старших членів королівської сім’ї і отримати фінансову незалежність від Букінгемського палацу. Після довгих обговорень вони отримали це право, незважаючи на розчарування королеви Єлизавети II.

Паре було надано рік на обдумування свого рішення, і 19 лютого було оголошено про те, що вони не повернуться до виконання офіційних обов’язків членів королівської сім’ї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...