Меган Маркл і принца Гаррі закликають відмовитися від монарших титулів

Недавнє висловлювання принца Гаррі про те, що традиції виховання в королівській родині змушують дітей страждати і приносять їм психологічні проблеми стало резонансним.

Наближені до Єлизавети II службовці взяли слова герцога Сассекського в багнети. Як повідомляє таблоїд Mail, вони порекомендували Меган Маркл і принцу Гаррі відкинути монарші титули, раз їх не влаштовують палацові підвалини і владні родичі.

«Герцог Сассекський вже довгий час підкреслює, що він не має ніяких відмінностей від інших, і накинувся на відомство, яке, як він сам сказав, завдало йому сильний біль. Виникає все більше прихильників думки про те, що якщо вам так неприємний цей орган державного управління, вам не слід носити титули», — висловився один з джерел. За його словами, відмова від монарших привілеїв буде ідейно продовжувати напрям думок принца Гаррі і Меган Маркл, які віддалилися від сім’ї.

Цю ж позицію розділив інший виходець з близького оточення королеви. «Їм належить стати звичайними Гаррі і Меган. І якщо вони спростують це, то повинні розтлумачити, чому», — поділився інсайдер. Тепер Меган Маркл і принцу Гаррі належить вирішити, як ставитися до своїх монаршим звань герцога і герцогині.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,