Королеву Єлизавету II запідозрили у зважуванні гостей для обліку з’їденої їжі

Після виходу фільму про принцесу Діану королеву Великобританії Єлизавету II запідозрили у зважуванні гостей для обліку з’їденої їжі.

Про це повідомляє Daily Mirror.

Про дивну традицію, пов’язану із зважуванням королівських гостей, нагадала картина «Спенсер: Таємниця принцеси Діани» чилійського режисера Пабло Ларраїна. Фільм, прем’єра якого відбулася на Венеціанському кінофестивалі, присвячений життю Діани перед розлученням із принцом Чарльзом.

В одному з епізодів принцеса приїжджає до Сандрінгемського палацу на Різдво. Після прибуття їй доводиться стати на терези, щоб зважитися. Таку ж процедуру вона має пройти під час від’їзду з резиденції.

Королівський експерт Інгрід Сьюард розповіла, що за британського короля Едуарда VII, який був прадідом Єлизавети II, відвідувачів справді зважували до і після прийому. Таким чином монарх перевіряв, що його гості добре їли і за час застілля додали у вазі.

Сьюард не виключила, що Єлизавета II продовжує традицію, але достеменно це відомо.

Раніше повідомлялося, що королева Великобританії Єлизавета II відмовилася отримувати премію «Старенька року» (Oldie of the Year). 95-річна королева пояснила, що вона вважає за краще самостійно визначати критерії віку та молодості.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...