Король Карл III посвятив у лицарі гітариста гурту Queen Брайана Мея

Король Карл III посвятив у лицарі гітариста гурту Queen Брайана Мея

Гітарист легендарного британського гурту Queen Браян Мей став лицарем і володарем почесного звернення «сер».

Як жартує музикант, можливо, це звання змусить більше людей почути не лише його музику, а й ідеї, пише 30 грудня Pressherald.

Мей, який має докторський ступінь з астрофізики та є захисником прав тварин, став одним із сотень художників, громадських лідерів та спортсменів, які були включені до першого списку претендентів на почесне звання лицаря, підписаний королем Карлом III. Він удостоєний честі за заслуги у музиці та благодійності.

Мей проводив кампанію проти вибракування борсуків та полювання на лис через засновану ним у 2010 році групу захисту тварин, названу Save Me на честь пісні Queen 1980 року. Деякі тварини, яких він рятував багато років, були випущені на його землю.

«Я довгий час відчував, що в нас була хибна ідея, ніби людина — єдиний важливий вид на планеті, і я не думаю, що інопланетний гість сприйняв би це таким чином. Гадаю, кожен вид і кожна особина має право на гідне життя та гідну смерть», — казав Мей.

Колишній гітарист Queen зізнався, що він уже мав «певну владу у світі завдяки музиці». Це дозволило йому зайнятися іншими цікавими областями, такими як астрофізика, працювати в галузі стереоскопії або 3D-візуалізації.

У вересні 2021 року в лондонському районі Сохо відкрився офіційний магазин британського рок-гурту Queen. Відкриття магазину на вулиці Карнабі-стріт було присвячено 50-річчю колективу, класичний склад якого склався 1971 року. У магазині під назвою Queen Thе Greatest, який, за задумом, працював лише чотири місяці, шанувальники гурту могли придбати одяг, вінілові платівки та навіть гітари, підписані музикантами.

Поділитись