Колишня порноактриса Лана Роудс вперше стала матір’ю

Колишня порноактриса Лана Роудс вперше стала матір’ю

Колишня порноактриса Лана Роудс (Lana Rhoades), визнана найпопулярнішою в світі порносайтом PornHub, вперше стала матір’ю.

Порнозірка народила сина і показала у сторіз в Instagram фото з лікарняної палати.

На кадрі немовля зображене на грудях у Роудс. Знаменитість підписала, що хлопчик отримав ім’я Міло.

Колишня порноактриса повідомила про вагітність 1 червня у своєму блозі. Роудс не розкрила ім’я батька дитини, проте багато шанувальників і журналістів вважають, що ним є її колишній коханий автор і ведучий подкасту, блогер Майк Майлак (Mike Majlak). Пара була у відносинах протягом останніх кількох років, проте у лютому 2021 року офіційно розлучилася.

Раніше Майлак розповів, що Роудс неодноразово шкодувала про вибір професії. За його словами, вона зізнавалася, що через роботу у порно їй часто було сумно. Крім того, дівчина мріяла, щоб у її житті не було тих років, які пов’язані із роботою в індустрії для дорослих.

Відповідно до звіту Pornhub за 2021 рік, Роудс є ​​найпопулярнішою у світі порноактрисою. Друге місце посідає Абелла Денджер, а третє – росіянка Єва Ельфі.

25-річна Лана Роудс почала зніматися у порно у 2016 році. Пік кар’єри припав на перші роки роботи – американка одразу завоювала увагу глядачів. У перші два роки вона знялася у 200 фільмах для дорослих. Незважаючи на успіх в індустрії, Роудс залишила професію у 2019 році. Після цього вона зайнялася електронною комерцією та написанням автобіографії.

Поділитись