Картер підтримала Маркл та порадила, як впоратися з надмірною увагою таблоїдів

Картер підтримала Маркл та порадила, як впоратися з надмірною увагою таблоїдів

З тих пір як Меган Маркл вийшла заміж за принца Гаррі і стала герцогинею Сассекською, ЗМІ та громадськість не залишають її в спокої.

На Меган нескінченним потоком ллється критика і наклеп, яку час від часу живлять родичі герцогині – зокрема її батько і заздрісна єдинокровна сестра. У документальному фільмі про поїздку Меган і Гаррі в Африку актриса чесно зізналася журналісту Тому Бредбі, що мало хто цікавиться тим, як у неї справи і чи все у неї в порядку. А також чесно розповіла, що тиск з боку критикує громадськості вкрай складно переносити як під час пологів, так і після народження дитини.

Але Меган не збирається закостеніти в ролі жертви і смиренно зносити знущання преси. Герцогиня подала судові позови проти кількох британських таблоїдів, що поширюють наклепницьку наклеп про неї і її близьких, а так же публікують особисті матеріали без її згоди.

І в своїй боротьбі вона не самотня. Все більше публічних людей, серед яких монархи, політики і представники шоу-бізнесу висловлюють підтримку Меган Маркл. На захист герцогині встали деякі члени британського парламенту, Хілларі Клінтон, Кім Кардашьян та багато інших. Днями цей надії маленький оркестр поповнила актриса Хелена Бонем Картер.

В ефірі шоу Енді Коена «Watch What Happens Live» Хелені довелося відповісти на питання глядача про те, що вона думає про хвилю негативного ставлення до Меган Маркл: “Я не звертаю увагу на те, що про неї пишуть. Хотілося б мені, щоб і їй не доводилося на це звертати увагу. У мене відчуття, що те, що відбувається – це вже занадто. Мабуть, їй дуже складно не звертати на це увагу. Але єдине, що я можу їй сказати – як тільки ти стаєш дуже відомою особою, тобі доводиться приймати той факт, що все, що люди думають, говорять і пишуть про тебе – це не стільки про тебе, скільки про них самих. Одна з найбільш важливих і корисних речей, яку мені хтось сказав: не дозволяйте незнайомцям керувати вашої самооцінкою”.

Поділитись