Скарлетт Йоханссон знову встала на захист Вуді Аллена

Після того, як 34-річна прийомна донька Вуді Аллена Ділан Ферроу розповіла про своє дитинство, звинувативши режисера в домаганнях, багато зірок Голлівуду відмовилися з ним співпрацювати.

Однак знайшлися і захисники режисера. Скарлетт Йоханссон, яка раніше заявила, що вірить Аллену, знову торкнулася цієї резонансної історії. Йоханссон заявила, що обговорювала з Алленом скандал і повірила його доводам про свою невинність. Актриса підкреслила, що не збирається відмовлятися від своїх слів.

«Я не політик і не можу спотворювати своє ставлення до різних речей. Не хочу редагувати свої слова, відмовлятися від них, змінювати. Не можу так жити. Інакше не буду собою. Така цілісність особистості може не подобатися людям. Вони мають повне право реагувати на мої слова по-своєму. Небезпечно стримувати себе через страх чужої реакції», — сказала вона.

Прийомна дочка Вуді Аллена засудила актрису за підтримку режисера. Скарлетт повідомила, що вона аж ніяк не відмовляється від можливості підтримувати жінок, проте в той же час вважає за потрібне проявити турботу про свого друга, якому вірить.

«Думаю, інша сторона має свою точку зору. Я не знаю. Кажу лише про власні почуття. Це мій досвід. Знаю не з більше, ніж будь-який інший чоловік. Вуді — мій друг. Але у мене немає іншого розуміння всієї цієї історії, крім як дружніх відносин з ним. Якщо я вірю своєму другові, це не означає, що я не підтримую жінок», — додала актриса.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...