Каньє Уест забрав 500 пар взуття з дому Кім Кардашьян

Інсайдери видання Page Six повідомили, що Каньє Уест повернувся в будинок в Калабасасі, де залишилася Кім Кардашьян, щоб забрати свої речі.

За інформацією газети, репер забрав з дому 500 пар власного взуття, включаючи велику колекцію кросівок. Як зазначає інсайдер, Каньє взяв не всі речі, а Кім перед його приїздом покинула особняк, щоб не перетинатися з чоловіком.
Раніше інший інформатор з кола зоряної сім’ї розповів, що Кардашьян і Уест живуть окремо і не розмовляють один з одним. За його словами, пара хоче розлучення, але Кім затягує з поданням документів. Однак, за словами джерела, це лише формальність, тому що розлучення для них уже відбувся.

«Кім намагається бути сильною і рухатися далі. Документи вона ще не подала, тому що продумує, як оголосити про розлучення. Але в її свідомості розлучення вже відбувся. Для Каньє ці відносини теж закінчені. Йому все одно, чому Кім зволікає з поданням документів. Він готовий подати їх сам, навіть якщо вона не буде готова. Він хоче розлучення так само, як і Кім», — поділилося джерело.

Також один з інсайдерів повідомив, що Кім планує відзначити розлучення з Вестом вечіркою на острові. «Вона подумує орендувати розкішний курорт або цілий острів, де могла б пити коктейлі і танцювати. Діти там теж будуть. Просто всі хочуть, щоб Кім трохи розслабилася і потішила себе», — розповіло джерело. За його словами, Кардашьян, можливо, почне знімати на цьому острові новий реаліті-проект для каналу Hulu.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,