У США застрелили кузена Бейонсе, репера і музиканта Мартелла Деруена

Його тіло було виявлено в його квартирі в Сан-Антоніо, штат Техас.

Про це повідомляє The Sun.

34-річний двоюрідний брат знаменитої співачки зробив успішну реп-кар’єру під своїм сценічним псевдонімом Kardone, ніколи не користуючись ім’ям кузини в своїх інтересах. Його друзі звернулися в поліцію після того, як чоловік кілька днів не виходив на зв’язок. Поліцейські виявили тіло загиблого Деруена з вогнепальними пораненнями в його квартирі.

Як повідомляє KSAT, у вбивстві репера підозрюється 21-річна Саша Скар, поліція вже отримала ордер на її арешт. Невідомо, які відносини її пов’язували з одруженим Деруеном, але на початку січня на своїй сторінці в соціальній мережі він розмістив їх спільне фото, звертає увагу Biography Daily.

Друг кузена Бейонсе Брайан Мітчелл назвав репера тихим і скромною людиною і зазначив, що вбити його — це все одно «як поранити метелика». Дружина Деруена Джоя назвала свого чоловіка люблячим, турботливим чоловіком, який допомагав бідним.

Раніше батько і колишній менеджер Бейонсе Метью Ноулз зізнався, що у нього діагностували рак грудей. При цьому дані про стадії онкологічного захворювання, а також про те, коли був поставлений діагноз, поки не розкриваються.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...