Кайлі Дженнер показала неопубліковані фото дочки Стормі

Незважаючи на те що Кайлі Дженнер і Тревіс Скотт розійшлися, Різдво вони провели разом зі своєю трирічною дочкою Стормі.

Модель і репер змогли зберегти хороші відносини і продовжують разом виховувати спільну дитину.

Батьки на Різдво піднесли дівчинці розкішні подарунки: модну сумочку від Prada і безліч ошатних суконь, які чекали її в цій кареті. Білий екіпаж з рожевими сидіннями і бузковими колесами був схожий на карету Попелюшки, але на ній було написано «Принцеса Стормі». Малятко, примірявши подаровані наряди, могла перевтілитися в будь-яку з героїнь диснеївських мультфільмів.

Шанувальники Кайлі попросили її показати їм фотографії Стормі, які вона раніше не публікувала, і модель розмістила в особистому блозі кілька архівних знімків. На одному з них її дочка відображена через тиждень після появи на світло, на іншому — сама Дженнер на пізньому терміні вагітності.

На інших фото Стормі гуляє з собаками, катається на самокаті, сидить на руках у свого тата, а на короткому відео — позує разом з мамою на тлі природного пейзажу.

Однак самим чудовим знімком Кайлі назвала той, на якому вони разом з донькою були відображені на її великому ліжку — дівчинка отримала доросле ложі, коли підросла. На фото дівчинка променисто усміхалася, а її чорні неслухняне волосся вилися навколо чарівного личка, так що вона була схожа на даний кучеряве диво.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: