HBO розпочала роботу над ще трьома серіалами всесвіту «Ігри престолів»

Телевізійна мережа HBO приступила до роботи над трьома телевізійними проектами, дія в яких відбуватиметься у вигаданому світі письменника Джорджа Мартіна, відомого за серіалом «Гра престолів».

Про це повідомляє електронний журнал Deadline.

Після закінчення серіалу «Гра престолів» в HBO заявили, що компанія зніме ще кілька проектів в цьому всесвіті. Раніше з’являлася інформація, що цими проектами стане адаптація книги Мартіна «Межовий лицар», а також анімаційний серіал.

За даними Deadline, в даний час в HBO приступили до розробки ще трьох спін-оффів «Ігри престолів». Ними можуть стати серіали «Дев’ять подорожей» (або «Морський змій»), «Блошиний кінець» і «10 000 кораблів». Відзначається, що найдалі в HBO просунулися в розробці серіалу «Дев’ять подорожей», який буде ґрунтуватися на житті Корліс Веларіона, який подорожував на борту корабля «Морська змія».

Передбачається, що над сценарієм до цього серіалу спільно з Джорджем Мартіном буде працювати творець телесеріалів «Рим» і «Менталіст» Бруно Хеллер. Більш детальна інформація про нові проекти не розкривається.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...