Алек Болдуін покинув Twitter через «неадекватну» реакції на його жарт

Голлівудський актор Алек Болдуін покинув Twitter через «неадекватною» реакції передплатників на його жарт.

Про це він повідомив в Instagram.

Артист записав відеозвернення, в якому пояснив своє рішення зав’язати з соцмережею. Він заявив, що причиною відходу стала гостра критика його жарту в сторону актриси Джилліан Андерсон. 62-річний Болдуїн поскаржився на те, що в сучасному світі неможливо вільно посміятися над чим-небудь. «У Twitter, як і в усьому США, зараз не прийнято бути іронічним. Тут зараз занадто багато тривоги, стресу і дискомфорту», — підкреслив актор. Пізніше він видалив свій профіль в Twitter.

Відзначається, що раніше Болдуін пожартував про американський акцент зірки «Секретних матеріалів» Андерсон, яка зіграла Маргарет Тетчер в британському серіалі «Корона». Американське походження актриси здивувало багатьох фанатів шоу, які вважали, що у неї рідна англійська вимова. «Зміна акцентів? Це звучить дивно!» — іронізував Болдуін. Таким чином він натякнув на недавній скандал, який розгорнувся навколо його дружини.

У грудні минулого року в Twitter активно обговорювали іспанська акцент дружини артиста, 36-річної Хіларі. Жінку звинуватили в тому, що вона багато років видавала себе за іспанку. Пізніше вона зізналася в тому, що народилася в США і її звуть не Хіларія, а Хіларі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...