“Район №9” Ніла Бломкампа отримає продовження

“Район №9” Ніла Бломкампа отримає продовження

«Район №9» відкрив Нілу Бломкампу дорогу до Голлівуду і надав доступ до солідних бюджетам, проте жодному з його наступних фільмів так і не вдалося досягти комерційного і критичного успіху науково-фантастичного хіта 2009 року.

Не дивно, що постановник вирішив повернутися в гетто для інопланетних істот, благо кінцівка оригіналу залишила відмінний заділ для сиквела.

Бломкамп написав в твіттері, що працює над сценарієм стрічки «Район №10». Очевидно, вона розповість про подальшу долю офісного працівника Вікуса ван де Мерві і прибульця Крістофера Джонсона, який покинув табір в Йоганнесбурзі, але обіцяв повернутися на Землю з підмогою.

«Район №9» отримав 90% «свіжості» на Rotten Tomatoes, зібрав $ 211 млн при $ 30-мільйонному бюджеті і заробив рідкісні за мірками сай-фая номінації на «Оскар» в категоріях «Кращий фільм» і «Кращий адаптований сценарій».

З огляду на успіх і культовий статус оригіналу, у Нілу навряд чи виникнуть проблеми з фінансуванням сиквелу. Лепту в сценарій картини також внесуть актор Шарлто Коплі і дружина Бломкампа – Террі Татчелл.

Поділитись