Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вже два місяці переховується від сторонніх очей

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вже два місяці переховується від сторонніх очей

Шанувальники королівської сім’ї всерйоз спантеличені – Кейт Міддлтон вже два місяці переховується від сторонніх очей.

Зникнення герцогині Кембриджської породжує масу чуток. У мережі всерйоз обговорюють версію, що дружина принца Вільяма знаходиться в очікуванні четвертої дитини.

Однак у королівського експерта Рассела Майерса зовсім інша думка про причини відсутності Кейт у світському житті королівства. Він упевнений, що герцог і герцогиня Кембриджські взяли відпустку, щоб відпочити від пильного погляду засобів масової інформації.

«Упевнений, що герцогиня не вагітна. Насправді, вони у відпустці. Кембриджські часто беруть тайм-аут. Ось побачите, вони повернуться до роботи в найближчі кілька днів», – розповів Майерс в інтерв’ю виданню Today Australia.

Існує домовленість між королівською сім’єю та ЗМІ, що під час відпустки преса не докучає монаршим особам і не фотографує їх дітей в дні канікул.

На питання журналіста Today Australia, чи не з’явиться Кейт після відпустки з округлим животом, експерт відповів: «Хто ж знає, що зараз відбувається в королівській родині? Думаю, це лише здогадки, але послухайте, все можливо!».

Розмови про поповнення в королівському сімействі ходять на тлі підготовлюваного переїзду герцогів Кембриджських в Вінздор, ближче до Єлизавети II. Королівський біограф Анджела Левін припустила, що рішення принца Вільяма і Кейт змінити місце дислокації було мотивовано великий «турботою про свою сім’ю».

Поділитись