Генпрокуратура Білорусі попросила Росію видати співачку Анжеліку Агурбаш

Генеральна прокуратура Білорусі направила в Росію прохання про екстрадицію співачки Анжеліки Агурбаш, повідомила прес-служба наглядового відомства в Telegram-каналі.


Там пояснили, що в травні проти Агурбаш порушили кримінальні справи за статтями про розпалювання соціальної ворожнечі і про публічній образі президента. Зокрема, з серпня минулого року вона публікувала в інтернеті матеріали, спрямовані на збудження соціальної ворожнечі стосовно співробітників правоохоронних органів, державних діячів і представників влади, «які виступають за дотримання правопорядку і збереження чинного державного конституційного ладу», а також образи на адресу Олександра Лукашенка, «поєднані з обвинуваченням його в скоєнні особливо тяжких злочинів».
Суд санкціонував взяття співачки під варту, додали в Генпрокуратурі.

В кінці минулого тижня сама Агурбаш повідомила, що в Білорусі проти неї порушили кримінальну справу. Їй загрожує до 12 років позбавлення волі.

За даними прес-служби Генпрокуратури, кримінальна справа знаходиться в провадженні Слідчого комітету. У відомстві також нагадали, що протиправні дії, в тому числі публікації деструктивного характеру в інтернеті, можуть спричинити за собою відповідальність аж до кримінальної.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,