Біллі Айліш вибачилася перед азіатами

Біллі Айліш вибачилася перед азіатами

Співачка Біллі Айліш відповіла на звинувачення в расизмі.

В Stories свого Instagram вона опублікувала текст, в якому пояснює відео, в яких нібито імітує азіатський акцент і використовує зневажливе слово, що відноситься до однієї з національностей.

Вона пояснила, що тоді їй було 13 або 14 років, і вона не розуміла сенсу пісні з образливим словом, яку співала. Більш того, вона підкреслила, що в її родині ніхто не використовував це слово. «Незалежно від мого невігластва і тодішнього віку, ніщо не змінить того, що це може завдати болю. І за це я прошу вибачення», – написала вона.

Звинувачення в імітуванні акценту Айліш відкинула. За її словами, смішним голосом вона з дитинства спілкується з рідними і домашніми вихованцями. «Я буду використовувати свої можливості, щоб боротися за інклюзію, доброту, толерантність і рівність», – уклала вона.

Раніше в TikTok був опублікований ролик, автор якого нарізав відео з різних стрімів і трансляцій артистки – і на них Айліш висміює азіатський акцент. Деякі користувачі тут же пригрозили Біллі «скасуванням» за расистську поведінку, але далі локальних звинувачень справа поки не просунулася.

Поділитись