Джон Траволта подякував фанатам за підтримку після смерті дружини Келлі Престон

У цьому році родина Джона Траволти пережила важку втрату — Келлі Престон, дружина актора, на якій він був одружений з 1991 року, померла від раку молочної залози.

Під час святкування Дня подяки, який Траволта зустрів з сином і дочкою, актор звернувся до своїх шанувальників і подякував їм за підтримку в цей непростий час.

«Я хочу скористатися нагодою і висловити подяку кожному з вас, хто неймовірно підтримав мене в цьому році. Любові вам і щасливого Дня подяки », — говорить Джон в ролику, опублікованому в його Instagram.

У липні після смерті дружини актор написав на своїй сторінці: «З дуже важким серцем я повідомляю вам, що моя прекрасна дружина Келлі програла свою дворічну битву з раком молочної залози. Вона вела запеклу боротьбу за підтримки і любові стількох людей. Моя сім’я і я завжди будемо вдячні лікарям і медсестрам в онкологічному центрі доктора Андерсона, всім медичним центрам, які допомогли їй, а також численним друзям і близьким, які були поруч з нею. Любов і життя Келлі назавжди залишаться в нашій пам’яті. Зараз я буду зі своїми дітьми, які втратили матір, так що заздалегідь вибачте мене, якщо якийсь час від нас нічого не буде. Але, будь ласка, знайте, що я буду відчувати вашу любов і підтримку ці тижні і місяці, поки ми будемо зцілюватися ».

Зараз Траволта поодинці виховує 10-річного сина Бенджаміна і 20-річну дочку Еллу. У Джона і Келлі була ще одна дитина, син Джетт, але в 2009 році він помер у результаті епілептичного нападу, викликаного синдромом Кавасакі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,