Дженніфер Лопес і Бен Аффлек планують купити особняк за 65 мільйонів доларів

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек планують купити особняк за 65 мільйонів доларів

Відновлений роман популярної співачки Дженніфер Лопес і актора Бена Аффлека продовжує набирати обертів.

Пара зважилася на спільну покупку будинку в Лос-Анджелесі.

Передбачуваний особняк в районі Holmby Hills обійдеться закоханим в 65 мільйонів доларів. Його площа становить три тисячі квадратних метрів. Будівля вміщає в себе вісім спалень і дванадцять ванних кімнат. Після перегляду будинку знаменитості взялися за довгий поцілунок. Такий знак шанувальники пари сприйняли як покупку бажаної нерухомості.

Парочка спеціально віддає перевагу великому житловому майданчику, оскільки вони будуть проживати разом зі своїми п’ятьма дітьми від попередніх шлюбів. Також пара вирішила зіграти весілля до кінця 2021 року. Журналісти припускають, що Аффлек зробить пропозицію Лопес в 52-й день народження співачки. У 2000-х роках пара вже намагалася пов’язати себе узами шлюбу, але торжество було скасовано. Майже через 20 років знаменитості вирішили відновити відносини після невдалих романів.

Популярна співачка також перебуває в захваті від свого обранця. Вона зізналася, що возз’єднання з Беном є «кращим часом в її житті». Лопес зізналася, що дійсно увійшла в новий період свого життя, наповнений щастям і радістю.

Поділитись