Дженніфер Гарнер врятувала фільм з Беном Аффлеком

Дженніфер Гарнер врятувала фільм з Беном Аффлеком

Фільм під назвою “Поза грою”, в якому головну роль зіграв Бен Аффлек, був на грані закриття. І тільки завдяки зусиллям колишньої дружини актора Дженніфер Гарнер, витягнув Аффлека з чергового запою, зйомки все ж були доведені до кінця.

Про це розповів режисер картини Гевін О`Коннор.

“Що ж, розповім, що сталося. Коли ми почали підготовку до зйомок, Бен зірвався. У підсумку він виявився в клініці, і я не знав чи буде продовжено виробництво фільму. В студії були впевнені, що з ним покінчено. Але його дружина Дженніфер Гарнер зателефонувала мені і розповіла, що він взяв з собою баскетбольний м’яч в реабілітаційний центр. Вона сказала: “Гевін, він просить тебе передати, будь ласка, не закривай картину. Він правда хоче в ній знятися”, – повідав він.

За словами постановника, він зміг зустрітися з Аффлеком через тиждень, коли “він пройшов перший етап лікування”. “Ми провели разом півдня, намагаючись виробити графік, який був би прийнятним для нього, так як для нього в цей момент було важливо відновитися і намагатися встати на шлях тверезості”, – додав О`Коннор.

Відзначимо, що, незважаючи на всі зусилля, фільм “Поза грою” продемонстрував вельми скромний результат зборів.

Поділитись