Бен Аффлек описав ідеальні стосунки з жінкою

Бен Аффлек описав ідеальні стосунки з жінкою

У 2018 році через алкогольну залежність Бен Аффлек розлучився з Дженніфер Гарнер. Він неодноразово зізнавався, що розлучення стало «найбільшим жалем в його житті».

Алкоголізм став причиною розриву їх стосунків, а тривале розлучення підштовхнув до більшого зловживання спиртним. Зараз актор бореться із залежністю і відверто говорить про пережитий досвід, але, схоже, він також готовий розповісти і про своє особисте життя. Так, нещодавно Аффлека запитали про те, якими він бачить свої ідеальні відносини.

«Не знаю, хочеться довіри. Турботи, взаємної поваги і всіх цих звичайних речей. Мені здається, саме ці речі сильно впливають на рівень щастя і задоволеності в стосунках. Але або вони є, або немає, ти не можеш викликати це насильно», – зізнався актор.

Зараз актор зосереджений на новому проекті. Він розповів, що переніс свій досвід на персонажа фільму «Поза грою», де він зіграв тренера баскетбольної команди, який пристрастився до алкоголю і таблеток. Аффлек вважає, що особистий досвід дозволив йому повністю зрозуміти емоції героя.

«Багато хто з моїх друзів мали справу з залежностями і всякого роду розладами. При цьому більшість з них – чесні, відповідальні люди, які живуть гарним життям. «Поза грою» мені подобається своїм посилом про те, що ти можеш стати краще, можеш подолати перешкоди», – додав Аффлек.

Актор зізнається, що боротьба з алкогольною залежністю – це боротьба на все життя. Зараз для нього головною підтримкою і мотивацією є його діти. Днями Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер відсвяткували день народження їхнього сина Семюеля, якому виповнилося 8 років. Зірка фільмів про «Бетмена» намагається бути хорошим батьком для своїх трьох дітей і постійно бере участь у всіх сімейних святах.

Поділитись