Дуейн Джонсон вирішив не йти в спортзал через яструба

Дуейн Джонсон вирішив не йти в спортзал через яструба

Вчора Дуейн Джонсон зіткнувся з нетиповою дилемою: чи то поступитися яструбові можливість закусити змією в своєму дворі, чи то відвоювати собі право піти на тренування.

На зйомках картини «Джуманджі» 2017 року акторові разом з колегами довелося побувати в джунглях на острові Оаху. Більшість хижих звірів з’явилися на екрані завдяки магії спецефектів, але актори зустріли і справжніх тварин на зйомках: від моторошних тропічних комах до диких кабанів. Як виявилося, навіть такий досвід на підготував Дуейна до зустрічі з яструбом.

Зірка «Форсажу» спробував відтягнути рішення своєї проблеми, знявши хижого птаха на відео для стрічки в Instagram. Актор навів камеру на яструба через скляні двері на кухні і став коментувати те, що відбувається.

Скала пояснив, що єдиний спосіб для нього потрапити в спортзал – пройти по стежці повз обідати птиці, яка явно не бажала співпрацювати. Джонсон спробував злякати яструба, грюкнувши дверима, але тільки розлютив його подібної зухвалістю.

Закінчивши домашню зйомку, актор попросив побажати йому удачі в боротьбі з пернатим суперником і пожартував, що у яструбів дуже сильна мана.

Поділитись