Cтало відомо про обман Меган Маркл і принца Гаррі, який обурив принца Вільяма

Cтало відомо про обман Меган Маркл і принца Гаррі, який обурив принца Вільяма

Автор книги про королівську сім’ю зазначив, що Меган і Гаррі з якоїсь причини повідомили неправдиву інформацію про час народження їхнього сина Арчі.


Історик Роберт Лейсі в своїй новій книзі про королівську сім’ю Battle of Brothers: The Inside Story of a Family in Tumult зазначив ще один момент, який негативно вплинув на відносини принца Вільяма з Меган і Гаррі.

Автор зазначає, що Вільяму не сподобалося, що Меган і Гаррі оголосили про народження сина Арчі пізніше, ніж подія відбулася в дійсності.

6 травня вранці Меган народила абсолютно здорового сина, хоч і з затримкою. Малюк Арчі з’явився на світло в 5:26 ранку,

– пише автор. А через вісім годин палац випустив оповіщення про те, що Меган тільки народжує.

Букінгемський палац підтримав їх хитрість і о 2 годині дня опублікував повідомлення про те, що в герцогині Сассекської почалися пологи. Хоча по факту вона народила дитину вісьмома годинами раніше,

– пише Роберт і зазначає, що принц Вільям «не дуже високої думки про маневрах Гаррі і Меган, які намагаються приховати народження сина».

Також у своїй книзі Лейсі зазначив, що Вільям довго придивлявся до Меган і радив Гаррі не поспішати з одруженням не тому, що турбувався про особисте життя брата, а тому, що піклувався про репутацію королівської родини:

Можливо, він переживав про долю «фірми», босом якої він колись стане. Тому відповідь Гаррі [на пораду не поспішати] був різким і образливим.

Поділитись