Бред Пітт домігся спільної з Джолі опіки над дітьми

Бред Пітт відсудив у колишньої дружини Анджеліни Джолі право на спільну опіку над дітьми.


Як пише Guardian, судовий процес тривав 4,5 роки. У середу суд Каліфорнії ухвалив призначити спільну опіку над п’ятьма дітьми пари за винятком 19-річного Меддокса, на якого опіка не поширюється.

Анджеліна Джолі намагалася відсторонити від справи каліфорнійського суддю Джона Одеркірка, який прийняв рішення про спільну опіку над дітьми, через те, що той відмовився дозволити дітям давати показання.

За словами Джолі, суддя «відмовився вислухати думку неповнолітніх підлітків про їхній досвід, потреби або бажанні щодо їх опіки». Крім того, актриса зазначила, що свідчення безпосередньо стосувалися «здоров’я, безпеки та благополуччя дітей».

У документації Пітта говорилося, що суддя прийшов до висновку, що свідчення Джолі «не заслуговують довіри в багатьох важливих областях, і існуючий порядок опіки повинен бути змінений на прохання Пітта в інтересах дітей».

Крім того, Пітт стверджував, що затримки в досягненні домовленості між сторонами «завдають серйозної шкоди дітям, позбавляючи їх сталості і стабільності».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,