Близько 50% британців засудили інтерв’ю принца Гаррі і Меган Маркл

Близько половини британців вважають, що принц Гаррі і його дружина Меган Маркл повелися неналежно, давши інтерв’ю американській телеведучій Опрі Уінфрі.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною компанією YouGov.

Опитування проводилося серед 2,1 тис. британських громадян. З них 47% вважають інтерв’ю недоречним, позитивно його оцінили лише 21% респондентів. При цьому ще 31% опитаних не змогли визначитися з відповіддю.

Крім того, 29% респондентів заявили, що сильно (12%) або помітно (17%) симпатизують подружжю, а 56% заявили про відсутність симпатії. При цьому 39% співпереживають британської королівської сім’ї через розрив між принцом Гаррі і його рідними, але 45% в ситуації, що склалася монаршого до родини не симпатизують.

Опитування пройшло на тлі інтерв’ю герцога і герцогині американської телеведучої Опри Уїнфрі, що вийшов в ефір в США в неділю, 7 березня. В ході нього Меган Маркл повідомила, що до того, як вони з чоловіком вирішили відмовитися від виконання королівських обов’язків, її відвідували думки про самогубство.

Також вона розповіла про переживання королівської сім’ї через колір шкіри її дитини. Маркл заявила, що була засмучена рішенням королівської родини не вшановувати їх первістка титулу принца. Крім того, дружина принца Гаррі звинувачує британські таблоїди в расизмі і цькування її особисто.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...