Актор Аднан Коч засуджений до 16 років в’язниці

Актор Аднан Коч засуджений до 16 років в’язниці

Актор Аднан Коч, відомий ролями в серіалах «Чудовий вік» і «Схід-Захід», засуджений до 16 років і 8 місяців тюремного ув’язнення.

Актор звинувачується в збройному опорі поліції, захопленні заручників і незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Про це повідомляє турецьке видання Cumhuriyet.

Аднана, його брата і ще трьох осіб затримали в березні 2018 року під час антинаркотичних операцій в провінції Стамбула. Тоді наркоторговець Сінан Бозбурун, діючи в змові з Департаментом по боротьбі з наркотичними злочинами, прибув на зустріч з актором в одне з кафе Аташехир. У сумці, яку він передавав замовникам, було 2 грами кокаїну та 0,4 грама метамфетаміну, загорнутих у фольгу. Під час затримання актор спробував знищити сліди злочину, влаштував бійку і перестрілку з поліцією. Під час арешту було поранено шість поліцейських. Всі учасники події отримали терміни – від 4 до 17 років в’язниці.

Адвокат обвинувачених наполягав на тому, що у трагедії винні самі посадові особи, а його клієнти постраждали навіть сильніше, так як були побиті і отримали переломи кінцівок. Суд, проте, до слів захисника не прислухався. До речі, під час судового процесу Аднан знімався в кіно, грав на концертах і виїжджав за кордон, а в день винесення вироку навіть опублікував в Instagram анонс свого нового музичного шоу.

Поділитись