Світові зірки сумують з приводу смерті Кірка Дугласа

Світові зірки сумують з приводу смерті Кірка Дугласа

Зірки Голлівуду сумують про смерть актора Кірка Дугласа, який покинув цей світ у віці 103 років.

Британська актриса Кетрін Зета-Джонс, невістка покійного Дугласа, на своїй сторінці в Instagram під фото з зятем написала: «Моєму дорогому Кірку: я буду любити тебе все своє життя. Я вже сумую”.

«Для всього світу він був легендою, актором з золотого століття кіно, гуманістом, чиї переконання та тяга до справедливості подають приклад, до якого нам всім варто прагнути», – повідомив журналу People син актора Майкл Дуглас. Він також зазначив, що для сім’ї Кірк Дуглас завжди був чудовим чоловіком, батьком, дідом, свекром. Свій пост на сторінці в Instagram, присвячений пам’яті батька, актор завершує словами: “Батько, я дуже люблю тебе, і я пишаюся бути твоїм сином”.

Американський актор Сильвестр Сталлоне зізнався, що Дуглас був останнім з його героїв в кіно. «Приголомшливий актор … Такого, як він, ми більше ніколи не побачимо!» – написав в Instagram.

Режисер Стівен Спілберг у своєму інтерв’ю з американськими журналістами зазначив досвід спільної роботи з Дугласом: «Кірк зберігав харизму кінозірки до самого кінця свого дивовижного життя, і я пишаюся тим, що був маленькою частиною останніх його 45 років».

Кірк Дуглас пішов з життя 5 лютого. Він був так званою зіркою золотої ери Голлівуду. За свою кар’єру завоював «Оскар» і «Золотий глобус». Крім того, Дуглас написав дев’ять романів, був послом доброї волі Держдепартаменту США. Входить в топ-20 акторів Голлівуду за версією Американського інституту кіномистецтва. Кірк Дуглас відомий за такими фільмами, як «Спартак», «Туз в рукаві», «Детективна історія», «Злі і красиві». Етапної роботою стала картина «Жага до життя». У 1973 році відбувся режисерський дебют Дугласа-старшого в картині «Нероба», знятої за віддаленим мотивами «Острова скарбів». Кар’єру актора Дуглас залишив в кінці 1990, переживши інсульт. Він занурився в роботу письменника, випустивши кілька автобіографій і романів.

Поділитись