Збірна Англії опублікувала заяву після поразки у фіналі Євро-2020

Прес-служба збірної Англії з футболу виступила з заявою після програного фіналу чемпіонату Європи проти національної команди Італії.

«Це було немов подорож. Як націю нас об’єднувала віра в те, що ми можемо досягти чогось особливого після найважчих років.

Цього не повинно було статися, але ця команда тільки починає свій шлях. Вони будуть як і раніше викликати гордість як на полі, так і за його межами», – свідчить текст послання в Twitter.

Нагадаємо, що збірна Італії обіграла національну команду Англії в фінальному матчі Євро-2020. Зустріч, яка пройшла в Лондоні на стадіоні «Уемблі», завершилася з рахунком 1: 1 (3: 2 пен.)

На другій хвилині матчу збірну Англії вивів вперед Люк Шоу. В середині другого тайму рахунок після подачі кутового зрівняв захисник Леонардо Бонуччі.

Перемогу в серії одинадцятиметрових ударів «Скуадрі Адзуррі» приніс сейв Джанлуїджі Доннарумма, парирував удар Букайо Сакі.