Гравець збірної України Довбик встановив унікальне досягнення в історії чемпіонатів Європи

У матчі 1/8 фіналу Євро-2020 українець Артем Довбик на останній хвилині овертайму забив переможний м’яч у ворота збірної Швеції.

Довбик став автором самого пізнього переможного гола в історії чемпіонатів Європи. Він відзначився, коли секундомір показував 120.37. Гравець побив рекорд легендарного француза Мішеля Платіні (118.53).

Підопічні Андрія Шевченка перемогли з рахунком 2: 1.

У чвертьфіналі Україна зіграє проти збірної Англії. Зустріч відбудеться 3 липня. Стартовий свисток пролунає о 22.00 за московським часом.

Українці в своєму квартеті С посіли третє місце. Жовто-сині програли Нідерландам (2: 3) і Австрії (0: 1) і виявилися сильнішими Північної Македонії (2: 1).